Počet položek: 0 0,- CZK

Co je obojek s elektrickým šokem

Nejprve musíme odstranit slova „elektrický proud a šok“. Tato slova jsou zavádějící a naznačují stupeň intenzity, který přesně neodráží povahu podnětu. Šok je příliš emotivní slovo. Tyto elektrošokové obojky poskytují averzivní stimul, ale nevyvolávají stav šoku. Podnět je nižší než vjem dodávaný strojem na desítky a je podobný statickému šoku, který dostává nylonový koberec. Nejedná se o zásah elektrickým proudem.

Ach, jak příšerný elektrický obojek pro domácí mazlíčky!

Existují dva typy „elektrošokových obojků“ – ruční zařízení používaná pro výcvik psů a zařízení spojená s ohradníky. Někdo se může ptát, jaký je rozdíl mezi obojkem pro výcvik na dálku a obojkem s ochranným plotem. Rozdíly jsou v zásadě 3:Úrovně výcviku jsou nižší na ochranném oplocení.

S ochranným plotem je mazlíček pod kontrolou se vzdáleným trenérem je pod kontrolou člověk.
Objímky ochranného plotu jsou malé a lehčí.

Jaké jsou výhody výcvikového obojku na dálku?

Někdo může namítnout, že používání dálkového výcvikového obojku nemá žádné výhody. Obvykle je to od lidí, kteří obojky označují jako „obojky s elektrickým šokem“. Při správném používání kvalifikovaným trenérem mohou tyto obojky mnoha psům zachránit život. Psi, kteří nereagovali pouze na pozitivní výcvikové protokoly a mají problémy s chováním, mohou být znovu vycvičeni pomocí elektronického obojku. To může zachránit psa před utracením nebo zastřelením farmářem. Respektovaný trenér psů Jamie Penrith z Take the lead Training je zastáncem a uživatelem obojků, který pomohl změnit názory lidí na jejich používání. Otevřeně hovořil o výhodách a zveřejnil videa na své facebookové stránce a na you tube kanálech, aby tato zařízení předvedl.

Frustrující je, že mnoho z těch, kdo jsou proti výcvikovým obojkům, nikdy ani nepoužili nebo neviděli obojek v akci. Stejně jako lidé nejsou psi univerzální a co funguje na jednoho psa, nemusí fungovat na druhého. Veškerý výcvik psů zahrnuje prvek negativního posilování, nemůžete psa cvičit pouze tréninkem založeným na odměně. Mnoho uznávaných trenérů používá zastánce používání těchto obojků.

Elektrický obojek Big Leash. Dálkový trenérský límec

Jaké jsou výhody ochranného plotu?


Svoboda a bezpečnost jsou klíčová slova, která je třeba použít při zvažování ochranného plotu. Opět platí, že elektrický obojek je zcela nepřesný. Stimulace, kterou poskytuje ohradník, je 250krát nižší než oplocení zásob. Pro mnoho koček a psů jsou záchranou života. Každý rok je ve Spojeném království na britských silnicích zabito nebo zraněno 300 000 domácích mazlíčků. Mnoho majitelů vyzkoušelo všechny druhy tradičního oplocení a mají obavy o bezpečnost svých mazlíčků.

Uvolněný pes může způsobit nehodu nebo zabít hospodářská zvířata; mohly být dokonce přejety nebo ukradeny. Samozřejmě, že některé kočky jsou rády, když jsou chovány uvnitř, ale jiné vyžadují svobodu. Také umístění koček výhradně uvnitř může způsobit obezitu a urologické problémy. Instalací ochranného plotu může majitel umožnit své kočce přístup do zahrady, ale udržet ji v bezpečí a mimo cestu. Ochranný plot je také velmi flexibilní a lze jej použít k oplocení oblastí, které nejsou vhodné pro tradiční ploty, za zlomek ceny.

Elektrický šokový obojek pro ochranný plot. Ochranný límec plotu

Odpůrci obojků s elektrickým šokem budou tvrdit, že obojky způsobují bolest, strach a utrpení, a přesto vědecké důkazy mluví za vše. Majitelé a uživatelé jak vzdálených trenažérů, tak ochranných oplocení tyto produkty velmi podporují. Výzkum izolačních plotů, který provedla Lincolnova univerzita, prokázal, že nedochází k žádným nepříznivým vlivům na blahobyt a až do února 2018 DEFRA tvrdila, že neexistují žádné důkazy, které by podporovaly zákaz používání obojků pro trenéry na dálku. V srpnu 2018 vláda oznámila, že má v úmyslu zakázat obojky pro dálkové trenéry, ale vyjmula oplocení. Zdá se, že je to zvláštní postoj, když neexistují žádné nové studie. Proč obrat?

 ohradník , elektrický šokový obojek , dálkový výcvikový obojek

 

Obojek a přijímač Petrainer PET998DB/PET916
 
 
 
 
Co je obojek s elektrickým šokem - 2162773 -

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace